Прах покійного у весільному манікюрі і його портрет - на туфлях: Наречена віддала данину пам’яті померлому батькові (фото, відео)

А з останків праху дівчина хоче зробити собі прикраси.

Об этом сообщает tp06242.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мешканка британського міста Сток-он-Трент Шарлотта Уотсон оригінальним способом вшанувала пам’ять свого батька, не дожившого до дня її весілля. Він помер від раку простати 29 квітня цього року. 26-річна Шарлотта хотіла, щоб її тато хоч якимось чином був присутній на церемонії її одруження, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Тому вона вирішила використати його кремований прах у своєму весільному макіяжі, який зголосилася зробити її кузина Керсти Мікін. Керсті, професійна манікюрниця і YouTube-блогер, записала процес створення «французького манікюру омбре» з праху її дядечка на відео. Для цього вона використовувала, як «частинки попелу», так і «крихітні фрагменти кісток», помістивши їх в кінчики нігтів, які зверху були прикрашені стразами.

«Врешті-решт я виконала своє бажання — щоб мій тато тримав мене за руку і вів до вівтаря», — наводить слова нареченої видання Metro.

Шарлотта також прикрасила свої весільні туфлі портретом батька. Після весілля Уотсон відклеїти нігті і прикріпила їх до татової фотографії. Тепер з останків праху британка хоче зробити собі прикраси.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/prakh-pokiinoho-u-vesilnomu-manikiuri-i-ioho-portret--na-tufliakh-narechena-viddala-danynu-pamiati-pomerlomu-batkovi-foto-video-298208.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя